طراحی رایگان سایت فروشگاهی، تجاری، دانلود، گالری چاپ

  • طراحی رایگان سایت, طراحی سایت مجانی, سایت مجانی, طراحی رایگان سایت دانلود, سایت فروشگاهی رایگان, برپاسازی رایگان سایت, سفارش طراحی سایت رایگان, چتروم رایگان, سایت رایگان برای همه, طراحی فروشگاه اینترنتی رایگان, فروشگاه ساز رایگان, طراحی سایت رایگان برای مغازه
  • 35

طراحی رایگان سایت نیک وب

طراحی سایت رایگان برای پلان های میزبانی سایت

دنیای فردا دنیای شبکه ها و سایت هاست. همین الان مقدار زیادی از خرید و فروش ها از طریق اینترنت و سایت های مختلف انجام میشود. کاربران برای خریدن املاک و اجاره خانه از طریق اینترنت جستجو میکنند. لباس و اقلام مورد نیاز خود را اینترنتی تهیه میکنند. برای تعمیر قطعات و لوازم خانه شان به صورت اینترنتی اقدام میکنند. حتی اجناس دست دوم خود را اینترنتی میفروشن. خرید و فروش به سبک قدیمی در حال انقراض است. پس چه بهتر همین الان وارد دنیای مجازی شوید. نیک وب این قابلیت را در اختیار شما قرار میدهد تا بدون داشتن دانش فدنی و کدنویسی سایت خود را داشته باشید.
شما میتوانید برای مغازه خود سایت داشته باشید. در صورتی که کارتان سنگ کاری یا کار چوب است نمونه کارهای خود را در سایت خود منتشر کنید و مشتری بگیری. شما میتوانید به صورت آنلاین وسایل مورد نظر خود را به فروش بگذارید و وجه را نیز به صورت آنلاین در کارت خود دریافت کنید.
در صورتی که تمایل دارید سایت دانلود یا آپلودسنتر ایجاد کنید فرقی نمیکند. شما میتوانید چتروم خود را داشته باشید و از تبلیغات در آن به کسب درامد بپردازید. در حال حاضر سایت های دانلود فیلم و موزیک بیشترین پول را در این رقابت رد و بدل میکنند. شما هم جای خود را در مجازی پیدا کنید.
پنل سایت طراحی شده برای شما کاملا فارسی ست و نیازی به تغییرات ندارد تنها عنوان را وارد و متن مورد نظر خود را تایپ میکنید و یا برای محصولات خود عکس قرار میدهید همگی تنها با چند کلیک انجام میشود و با زدن دکمه ارسال مطالب شما منتشر میشوند.

سایت طراحی شده برای شما با سیستم وردپرس خواهد بود که به صورت کلی موارد زیر در آن کانفیگ خواهد شد:
1- نصب آخرین نسخه وردپرس کاملا فارسی
2- کانفیگ 6 پلاگین کاربردی وردپرس
3- نصب قالب رایگان با توجه به درخواست ( قالب سایت فروشگاهی، قالب سایت خبری، قالب سایت دانلود، قالب سایت گالری عکس)
4- امن سازی اولیه وردپرس

نحوه سفارش طراحی سایت رایگان
نیک وب برای تمامی مشتریانی که سفارش میزبانی (هاست نامحدود، هاست ایران، هاست حجمی میزبانی) خود را ثبت و پرداخت اولیه را انجام داده باشند برای یکبار به صورت رایگان سایت طراحی مینماید
پس از ثبت اولیه هاست و دامنه از طریق ارسال تیکت پشتیبانی و از این آدرس ارسال نماییدو ظرف نهایتا 24 ساعت سایت رایگان خود را تحویل بگیرید.

آیا این پاسخ مفید بود؟

« بازگشت