افزایش حجم آپلود هاست چاپ

  • افزایش حجم اپلود سایت, بالابردن حجم آپلود, افزایش مقدار حجم آپلود cpanel, بیشتر کردن حجم آپلود سایت, افزایش حجم آپلود از php, افزایش حجم آپلود وردپرس, افزایش حجم آپلود whmcs, افزایش حجم آپلود انجمن, افزایش حجم آپلود سرور, افزایش حداکثر حجم آپلود در جوملا, افزایش حداکثر حجم آپلود برای انجمن
  • 32

افزایش حجم آپلود هاست

افزایش حجم آپلود سی پنل
ممکن است هنگام باگذاری یک فایل از داخل وردپرس، جوملا، انجمن و سیستم های دیگر خود با اخطار "پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است" مواجه شوید و یا به عنوان نمونه در قسمت بارگذاری فایل برای وردپرس با اخطار "حداکثر حجم آپلود فایل 2 مگابایت" مواجه شوید. علت این موضوع تنظیمات پیش فرض هاست شماست که میبایست آن را برای مقدار دلخواه تنظیم نمایید.
هاست سی پنل هر کاربر به صورت پیش فرض کانفیگ های به خصوصی دارد که این کانفیگ ها، اکثر اوغات به جهت حفظ امنیت بیشتر سرویس کاربر و سرور تعیین شده اند. یکی از این کانفیگ ها حجم آپلود فایل بوده که بیشترین اندازه آن به صورت پیش فرض بر روی هاست نیک وب 2 مگابایت تنظیم شده است.
برای کاربرانی که  از ftp جهت آپلود استفاده مینمایند، لازم به اعمال تغییرات نیست. اما در صورتی که نیاز به آپلود حجم بیشتری از داخل cms و سیستم های مدیریت محتوای خود دارید، با این آموزش کوتاه و مفید همراه ما باشید.

افزایش حجم آپلود وردپرس

بدین منظور از داخل پنل سی پنل بر روی گزینه Select PHP Version کلیک نمایید.

افزایش آپلودسایز هاست

در صفحه بعد بر روی گزینه Switch To PHP Settings کلیک کنید.

بیشتر کردن حجم آپلود وردپرس

در این صفحه قادر خواهید بود تا کانفیگ های مربوط به php خود را شخصی سازی کنید. بر روی مقدار گزینه upload_max_filesize کلیک کنید و عدد مناسب را برای حداکثر حجم آپلود مورد نیاز برگزینید و دکمه apply را فشار دهید.

در آخر تنظیمات را save نمایید.

آیا این پاسخ مفید بود؟

« بازگشت