اطلاعیه بسیار مهم برای مشتریان هاست نامحدود و حجمی
با سلام و احترام خدمت کلیه کاربران و مشتریان گرامی
در روزهای اخیر شاهد افت شدید سرعت در سرور آلمان بودیم که در نتیجه دیداس شدن سرور اصلی و حساب تعدادی از مشتریان این اتفاق افتاده بود. به یاری خدا حمله مهار و وضعیت سرور استیل شد. با اینحال ذکر چند نکته مهم برای استفاده کنندگان این سرویس را متذکر میشویم
متاسفانه تعدادی از مشتریان هاست نامحدود آلمان و هاست حجمی آلمان که با قیمت های 5 الی 7 تومان به صورت ماهانه و در برخی موارد در هاست های حجمی با قیمت کمتر ارائه میشوند را با یک سرور اختصاصی تمام عیار که بینهایت هارد در ان است و هیچ محدودیتی در آن قرار داده نشده اشتباه گرفته اند! و فکر میکنند که از این هاست میتوانند همزمان به عنوان هاست دانلود، هاس اپلود، لیچ! چتروم! برخی اسکریت هایی که حتی نصب انها بر روی یک سرور مجازی هم مجاز نیست و موارد مشابه، استفاده کنند!
در ابتدا لازم است بدانید سرویس هاست نامحدود ارائه شده همان سرویسی است که همکاران ما با قیمت های 25 الی در برخی موارد 60 هزارتومان به صورت ماهانه ارائه میدهند!
با اینحال نیک وب در جهت مشتری مداری قدم برداشته و این سرویس ها را با حداقل قیمت به مشتریان ارائه میدهد.
سوال: سوال اکثر مشتریان این است که فضای ارائه شده ایا واقعا نامحدود است؟ پاسخ کاملا روشن است. استفاده از این نوع هاست به عنوان هاست نگهدای یا دانلود ممنوع هست با اینحال عکسهای وبسایت شما، دیتابیس ان و تا حجم تقریبی 1 الی 2 گیگابایت فایل میتواند روی این نوع هاست میزبانی شود لذا سایت هایی که حجم فایلهای دانلودی سایتشان بیش از مقدار اعلامی ست یک دانلودسنتر محسوب میشوند و میبایست برای این هاست دانلود تهیه کنند. فلذا مقدار نامحدود هاست اعلامی برای این منظور است تا مشتری نگران پر شدن ظرفیت هاست خود به صورت مداوم نباشد و با خیال اسوده به سایت و کاربران خود بپردازد و رسیدگی کند اما این بدان معنی نیست که قوانین این هاست رعایت نشود.
قوانین هاست نامحدود نه تنها در نیک وب بلکه در تمامی هاست های مشابه ارائه شده توسط همکاران عزیز ما برابر است و این عرف را اکثر وبمستران میدانند با اینحال برای آن دسته از عزیزانی که تا الان با قوانین هاست نامحدود آشنایی نداشته اند موارد گرداوری و به شرح زیر ارائه میشوند:
1- نصب هر نوع اسکریپت چتروم، مینی چتروم و اسکریپت های مشابه در این خصوص بر روی هاست اکیدا ممنون است.
2- نصب هرنوع اسکریپت آپلودسنتر، مینی آپلودسنتر، چه خصوصی باشد چه عمومی بر روی هاست اکیدا ممنوع است
3- هرگونه استفاده از هاست نامحدود به عنوان هاست دانلود، فضای بک آپ، فضای نگهداری فایل، ممنوع است.
4- نصب هرنوع اسکریپت لیچ، لیچر، منتقل دهنده فایل، مستقیم کننده لینک دانلود و اسکریت های این خانواده بر روی این نوع هاست اکیدا ممنوع است!
5- استفاده از هاست نامحدود به عنوان یک هاست ایمیل دهی یا ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل بیش از عرف یک سایت معمولی، و نصب هرنوع اسکریپت در این خصوص اکیدا ممنوع است!
6- استفاده هر نوع اسکریپت خبرخوان که به صورت خودکار مطالب را از دیگر سایت ها برداشته و در سایت مشتری قرار دهد اکیدا ممنوع است. در برخی موارد در صورتی که کاربر تنظیمات لازمه را در خصوص قرار دادن خودکار پست به درستی انجام داده باشد و فشار بر روی سرور وارد نشود، با هماهنگی با پشتیبانی و تنها از طریق تیکت بلا مانع است.
7- نصب هرنوع اسکریپت خارج از عرف هاست اشتراکی که میزان مصرف بالا در منابع داشته باشد بر روی این نوع هاست اکیدا ممنوع است.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هرکدام از موارد ذکر شده بالا یک نوع هاست به خصوص با کانفیگ های سروری مخصوص و حتی لوکیشن مخصوص نیاز دارد که هر کدام با قیمت های مختلف ارائه میشوند.
لذا موارد بالا جهت حفظ کیفیت و سرعت برای تمامی کاربران است قرار داده شده و مطمئن باشید این قوانین برای تمامی هاست های نامحدود وجود دارد.
حتی با اطمینان میتوان گفت در صورتی که هاست نامحدودی این قوانین را نداشته باشد کیفیت فوق العاده پایین در سرویس دهی برای تمامی کاربران خود خواهد داشت و این مورد قطعا به ضرر مشتریان خواهد بود.
بدینوسیله به کلیه کاربرانی که در حال حاضر از هاست نامحدود استفاده میکنند و مشتریانی که در آینده این سرویس را خریداری میکنند اعلام میشود که حتما موارد ذکر شده بالا را با دقت خوانده و عمل کنند. در صورتی که کاربری اسکریپتی در حوزه ی موارد اشاره شده بر روی هاست خود نصب کرده در اسرع وقت اقدام به حذف یا انتقال ان نماید. و کاربرانی که بیش از عرف یک هاست اشتراکی بر روی اکانت خود فایل دارند در اسرع وقت فایلهایشان را به یک هاست دانلود منتقل نمایند.
با ارسال اخطار انتقال به تعدادی کاربر مختلف و منتقل شدن داده هایشان در این خصوص، تا به این لحظه شاهد افزایش چشمگیر کیفیت بر روی سرور بوده ایم.
قوانین ذکر شده بالا به مجموعه قوانین کلی سایت اضافه گردیدند.2018/06/07 - پنج شنبه« بازگشت