Nov 9th جشنواره سرور مجازی با 50 درصد تخفیف دائمی!

با سلام و احترام خدمت کابران عزیز و ارجمندسرورهای مجازی باکیفیت و با منابع کاملا اختصاصی از لوکیشن آلمان به سرویس ها اضافه گردید.مشخصات سرویس ها:منابع کاملا اختصاصیهارد: ساتاپورت: 1GB/sپلان 1رم: ... بیشتر »

Nov 9th عقد قرارداد با شرکت معتبر جهت ثبت، تمدید و انتقال دامین های بین المللی

با سلام و احترام خدمت کابران عزیز و ارجمندهمانطور که مستحضر بودید شرکت ریسلو بنابر اخذ سیاست های جدید خود ثبت، تمدید یا انتقال دامنه های بین المللی را برای ایرانیان تحریم نمود.لذا نیک وب در ... بیشتر »

Nov 10th پلان هاست پربازدید ارزان

ضمن سلام و احترام خدمت کاربران گرامی.سرویس هاست پربازدید ارزان به مجموعه سرویس ها اضافه گردید. این پلان مناسب سایت های چتروم، دانلودسنترهای بزرگ، و تمامی سایت هایی ست که نیازه به منابع بیشتری ... بیشتر »

Oct 31st 3 ماه بدون Downtime و آپتایم سرورها

سلام و احترام خدمت کاربران گرامیبه اطلاع کلیه کاربران محترم میرساند که پس از انتقال سرورهای نیک وب به سرورهای جدید آپتایم (Uptime) و پایداری سرورها به طور دقیق و توسط سایت های معتبر زیر نظر و ... بیشتر »

Oct 12th اضافه شدن قابلیت های جدید پنل نیک وب

سلام کاربران گرامی و ارجمنددرجهت بهبود خدمات و افزایش کیفیت و بهره دهی تغییراتی در پنل نیک وب انجام شد که به شرح زیر میباشند:1- شمسی سازی تاریخ سرویس ها2- اضافه شدن قابلیت افزودن وجه به حساب جهت ... بیشتر »

Jul 29th انتقال

به کاربران محترم میرساند
سرور شماره یک که با نیم سرورهای ns1  و ns2 شناخته میشود تعویض گردید و محتویات وبسایت های آن با موفقیت انتقال یافتند.

Jun 18th کاهش قیمت دامنه های ملی

با سلام و وقت بخیر و آرزوی قبول طاعات و عبادات کاربران در ماه پرفیض و برکت رمضان به اطلاع میرساند با توجه به استقبال بی نظیر کاربران در خصوص ثبت دامنه های ملی تخفیفات ویژه به مناسبت ماه مبارک ... بیشتر »

Apr 21st قطعی در سرورهای آلمان

سلام کاربران گرامیاز چند روز پیش سرورهای آلمان با قطعی مقطعی مواجه هستند که این مشکل برای تمامی سرور های آلمان و همکاران ما وجود داره و تنها مربوط به سرویس های ما نیست.به نظر سرورهای آلمان تحت ... بیشتر »

Apr 21st فعال شدن قابلیت همکاری در فروش

سلام کاربران گرامی با احترام به استحضار میرساند قابلیت بازاریابی و همکاری در فروش در سرویس ها فعال شده و کاربران میتوانند با دریافت لینک منحصر به فرد خود اقدام به کسب درامد نمایند. بدین منظور ... بیشتر »

Apr 4th انتقال سایت کاربران به نیک وب

سلام و وقت بخیر
امکان انتقال سایت های کاربران به نیک وب در سریع ترین زمان ممکن فراهم گردید.
کاربرانی که تمایل به انتقال سایتشان به نیک وب را دارند از طریق تیکت مراتب را اطلاع دهند.